Batoniņš Natural Baar ar mellenēm, šokolādi un jūras sāli

Brīdī, kad vēlies kaut ko apēst, izdari izvēli, kas atjauno un palīdz atgūt spēku!

Batoniņš Natural Baar ar mellenēm, šokolādi un jūras sāli ir garšas stnadarts veselīgam un gardam savienojumam, pagatavota no pilnībā dabiskām īpaši atlasītām sastāvdaļām – pistācijām, mandelēm un kraukšķīgiem zemesriekstiem. Tos papildina saldas mellenes, dzērvenes un rozīnes savienojumā ar ķirbju sēklām.

 

Mellenes

Mellenes ir pazīstamas kā mūžīgās jaunības ogas, jo tajās ir daudz antioksidantu, kas palēnina šūnu novecošanās procesu. Salīdzinājumā ar citām ogām mellenēs ir visvairāk polifenola, kas palīdz novērst un kavēt diabēta, vēža, neirodeģeneratīvo un sirds-asinsvadu slimību attīstību.

. Polifenoli ir arī nozīmīgas prebiotiskās vielas, jo tie palielina labdabīgo baktēriju daudzumu zarnās, tie palīdz uzlabot veselību, kontrolēt lieko svaru un novērst slimības. .

Dzērvenes
Dzērvenes tūkstošiem gadu ir bijušas Arktikas iedzīvotāju uztura sastāvdaļa.

Lai gan šīs ogas ir sīkas, tām ir daudzas un dažādas veselību uzlabojošas īpašības. Dzērvenes satur C vitamīnu, kalciju un, pats svarīgākais, antioksidantus, tāpēc tās bieži sauc par “superfood”.

Dzērvenēs ir visvairāk antioksidantu, kas pozitīvi ietekmē pareizu organisma darbību un kavē novecošanos. Tās arī pazemina ZBL (“sliktā” holesterīna) līmeni, tā mazinot risku saslimt ar sirds slimībām.
.
.

Ķirbju sēklas
Ķirbju sēklas ir ar nozīmīgām uzturvielām bagāts “superfood”. Tās kopš seniem laikiem ir tikušas lietotas daudzu tautu uzturā gan kā ārstniecības līdzeklis, gan kā uztura bagatinātājs.

Ķirbju sēklas satur daudz A, K un B6 vitamīna, folskābi, omega 3 un 6 taukskābes, cinku, kāliju, dzelzi un magniju, kā arī daudz olbaltumvielu. Tādējādi ķirbju sēklas ir ļoti sātīgas, palīdzot mazināt izsalkumu starp ēdienreizēm un vienlaikus nodrošinot lielu enerģijas daudzumu. Vēl ķirbju sēklas uzlabo gremošanu un zarnu mikrofloru. .

Sastāvdaļas:
zemesrieksti, mandeles, pistācijas, dzērvenes, rozīnes, ķirbju sēklas un mellenes. Plašāka informācija pieejama uz iepakojuma
60g porcija.