PILNVĒRTĪGS PIENA SŪKALU PROTEĪNA AVOTS SPĒCINA UN ATJAUNO !

Unikāla piena sūkalu olbaltumvielu kombinācija, kas tiem ļauj ilgstoši organismā uzsūkties visas dienas garumā !

Ko tas satur?

Pulsaar pulveris ar sūkalu olbaltumvielām, kas spēcina un atjauno satur trīs dažāda veida augstākā labuma olbaltumvielas.

Pirmais veids ir sūkalu olbaltumvielu izolāts. Tās ir 100 % bioloģiski pieejamas pilnīgas olbaltumvielas, turklāt viegli sagremojamas un ar labu uzsūkšanās spēju, lai tūlītēji veicinātu olbaltumvielu sintēzi muskuļos.

Otrais veids ir kalcija kazeināts. Tas, protams, ir ne vien kalcija avots kauliem, bet arī lēni sagremojama olbaltumviela, jo sadalās daudz lēnāk nekā klasiskā sūkalu olbaltumviela, tā nodrošinot ilgstošu aminoskābju atbrīvošanos.

Visbeidzot, trešā veida olbaltumviela ir micelārais kazeīns. Tas ir galvenais olbaltumvielu sintēzes aktivators. Tas palīdz stimulēt audus, tiem augt un atjaunoties. Patiesībā tas sadalās pat vēl lēnāk nekā kalcija kazeināts, tādēļ rada ilgstošu muskuļu olbaltumvielu sintēzes efektu un mazina muskuļu bojājumus.

 

 

Kā iedarbojas pulveris ar sūkalu olbaltumvielām spēkam un atlabšanai?

Pulsaar pulverim ar sūkalu olbaltumvielām spēkam un atlabšanai ir unikāls sastāvs, kas organismā līdz pat astoņām stundām nodrošina noturīgu olbaltumvielu līmeni. Tas veicina īslaicīgu olbaltumvielu sintēzi muskuļos, pretestības treniņu laikā maksimāli saglabājot lieso ķermeņa masu. Tā sastāvā esošās lēni sagremojamās olbaltumvielas arī gādā par kaulu veselību un mazina muskuļu bojājumus.

Pulsaar pulveris ar sūkalu olbaltumvielām spēkam un atlabšanai uzlabo sportisko sniegumu un vairo spēku, jo satur daudz aminoskābju. Progresīvais sastāvs nodrošinās organismam trīs dažāda veida nepiesārņotas un tīras augstas kvalitātes olbaltumvielas bez mākslīgiem saldinātājiem, lai pasargātu muskuļus un audus, vienlaikus intensīvi veicinot to atjaunošanos.

 

 

 

Lietošana: piepildiet šeikeri ar 250 ml ūdens. Pievienojiet 30 g pulvera un kārtīgi sakratiet, līdz pulveris ir pilnībā izšķīdis.

 

Lietojiet proteīnu kalkulatoru, lai aprēķinātu nepieciešamo devu. Parasti vidējais nepieciešamo proteīnu daudzums ir 0,8 grami uz vienu kilogramu ķermeņa masas. Fiziski aktīviem cilvēkiem tas var būt pat 1 g proteīnu uz kilogramu ķermeņa masas.