BIOAKTĪVAIS PULVERIS AR AUGU IZCELSMES OLBALTUMVIELAM

Papildini savas spēka rezerves un palīdzi organismam atjaunoties ar dabas spēku!
Unikāls un pilnvērtīgs augu olbaltumvielu un spēcinošo polifenolu avots – pilns sazaroto aminoskābju profils papildinās tavu ikdienas veiktspēju.

 

 


Ko tas satur?

Pulsaar bioaktīvais pulveris ar augu izcelsmes olbaltumvielām ir vienīgais tirdzniecībā pieejamais produkts, kurā lieliskā veidā apvienoti četri galvenie augu izcelsmes proteīnu avoti, tos papildinot ar organismu spēcinošajiem antioxidantiem polifenoliem. Šis no dārzeņiem un graudaugiem iegūtu olbaltumvielu pulveris piedāvā jaunu alternatīvu tiem kuri meklē dabisku veidu, kā atjaunoties vai saglabāt muskuļu masu.
Augu izcelsmes spēcinošā kombinācija papildina organismu ar enerģijas krājumiem to aizsargājot, stiprinot un atjaunojot.
Produktā iekļautas līdzvērtīgas aminoskābes kā piena produkta olbaltumā un tas ir vegānisks ar mazāku kaloriju daudzumu.
Turklāt katra Pulsaar bioaktīvs pulvera porcija satur polifenolu kompleksu Spectra, kas piesaista papildus skabekli jūsu organismam ar tūlītēju efektu. Polifenoli mijiedarbojas ar patogēniem un to galvenā loma ir spēju pasargāt organisma audus no oksidatīvā stresa. Jebkura fiziska piepūle rada oksidatīvo stresu, kas var izraisīt šūnu makrosastāvdaļu bojājumus.

Kā iedarbojas Pulsaar bioaktīvais pulveris ar augu olbaltumvielām?

Mūsu olbaltumvielu kokteilis veicina atjaunošanos vai vienkārši var būt kā olbaltuma avots pilnvērtīgam uzturam. Tas satur bioloģiski aktīvas sastāvdaļas – tas nozīmē, ka tās ietekmē dzīvos audus. Tā sastāvā esošās sastāvdaļas kā, piemēram, hlorella, spirulīna un polifenoli palīdz atjaunot fiziskās spējas, mazinot muskuļu sāpes un veicināt metabolisko procesu.
Polifenoli palīdz cīnīties ar šūnu bojājumiem, tādēļ mazina iekaisumu un muskuļu bojājumus pēc fiziskām aktivitātēm.

Sastāvdaļas
Augu izcelsmes olbaltumvielas, polifenoli, hlorellas pulveris, spirulīna ar dabīgu garšu. Vairāk informācijas sekos
500g / 16 porcijas

Lietošana
Piepildiet šeikeri ar 250 ml ūdens. Pievienojiet 30 g pulvera un kārtīgi sakratiet, līdz pulveris ir pilnībā izšķīdis.

Lietojiet proteīnu kalkulatoru, lai aprēķinātu nepieciešamo dienas devu. Parasti vidējais nepieciešamo proteīnu daudzums ir 0,8 grami uz vienu kilogramu ķermeņa masas. Fiziski aktīviem cilvēkiem tas var būt pat 1 g proteīna uz kilogramu ķermeņa masas.