PURE HYDRATION IZOTONISKAIS ELEKTROLĪTU PULVERIS “VISS VIENĀ”

Izvēlies dabisku enerģijas avotu papildinot savu ķermeni ar nepieciešamajiem minerāļiem, vitamīniem, kas uzlabo fizisko sniegumu !

Ko tas satur?

Pure Hydration izotoniskais elektrolītu pulveris “viss vienā” ir ne viens labs izotonisks pulveris enerģijas avots slodzes laikā, bet arī tīrs produkts, kas satur tikai dabiskas sastāvdaļas niedru un vīnogu cukuru bez mākslīgiem saldinātājiem.

Pure Hydration izotoniskais elektrolītu pulveris “viss vienā” ir lielisks B1, B2, B6 un C vitamīna avots, kas mazina organisma nogurumu un stimulē organisma veiktspēju.

Tas satur arī visus nepieciešamos elektrolītus nātriju, kāliju, magniju un fosforu, kas palīdz atjaunot minerālvielu daudzumu pirms un pēc sportošanas, kā arī tās laikā, pasargājot no pāragra spēka zuduma, muskuļu krampjiem un apātijas.

 

Kā iedarbojas Pure Hydration izotoniskais elektrolītu pulveris “viss vienā”?

Pure Hydration izotoniskais elektrolītu pulveris dzēriena formā paildzina izturību ilgstošās slodzēs kā maratonos vai garajās distancēs, un sekmē ūdens uzsūkšanos aktivitāšu laikā.

Turklāt šim aromatizētajam un atspirdzinošajam izotoniskajam sporta dzērienam, visticamāk, ir pati labākā garša pateicoties unikālajai Early Grey tējai raksturīgajai bergamotes garšai. Jums tas jāpamēģina, lai mums noticētu!

 

Pure Hydration izotoniskais elektrolītu pulveris “viss vienā” ar atspirdzinošo citrusa Bergamotes garšu sniedz enerģiju un kalpo par minerālvielu avotu, kas sniedz muskuļiem nepieciešamo, lai tie varētu ilgāk izturēt fizisku slodzi.

 

Lietošana: piepildiet šeikeri ar 500 ml ūdens. Pievienojiet 40 g pulvera un kratiet, līdz pulveris ir pilnībā izšķīdis.

 

Aplūkojiet IDD tabulu, lai aprēķinātu pareizo devu. Ieteicamā maksimālā dienas deva ir 3–4 porcijas dienā.