Čia sēklu ogļhidrātu želeja

Dabīgs enerģijas avots ķermenim, lai uzturētu tevi nepārtrauktā kustībā. .
Pulsaar želeja ar čia sēklām labākam sniegumam paplašina tavu spēju robežas!

 

Ko tā satur?
Pulsaar želejas sastāvā ir divas tējkarotes čia sēklas, kuru uzturvērtība un tajās esošās aktīvās vielas nodrošina organismu ar papildus nepieciešamo paagstinātas intensitātes aktivitāšu laikā, ļaujot jums sasniegt labāku rezultātu. Efektīvākai ogļhidrātu uzņemšanai tiek izmantota izomaltuloze, kas ļauj absorbēt vienmērīgi un ilgstoši organismam nepieciešamos ogļhidrātus. Čia sēklās atrodamās Omega 3,6,9 taukskābes papildinājumā ar Beta Alanīnu sniedz jūsu organismam ilgstošu un iedarbīgu enerģijas.

Produkts nesatur kofeīnu un mākslīgās krāsvielas, aromātvielas un saldinātājus. Beta alanīns uz ādas var izraisīt tirpas un pietvīkumu. Šī organisma reakcija ir pilnībā normāla un veselībai nav bīstmama, tādēļ šo var uzvert kā normalu organisma reakciju uz preperāta iedarbību.


Kā iedarbojas Pulsaar Pure želeja ar čia sēklām labākam sniegumam?
Pulsaar čia enerģētiskā želeja palielina enerģijas resursus organismā. Želejas sastāvā esošā ogļhidrātu kompleks nodrošina vienmērīgu enerģijas pieplūdumu. Tūlītēji apbsorbējošais maltodexterīns ar augstu GI sniedz tūlītēju enerģiju un izomaltuloze nonāk lēnāk nepieļaujot straujus glikozes un insulīna līmeņa kāpumus un kritumus, bet nodrošinot vienmērīgu un ilgstošu enerģijas pieplūdumu. Želejas sastāvā esošais beta alanīns aizkavē PH samazināšanos tādā veidā palīdzot novērst pienskābes radīto efektu, mazinās muskuļu sāpes pēc treniņiem. Iekļautas arī neaizstājamās aminoskābes BCAA 2:1:1 tās paaugstina darba spējas, kā arī palīdz organisma atjaunošanās procesos pēc treniņiem. Attiecība Leicīnam – izoleicīnam – valīnam 2:1:1 ir optimals kompleks, kas palīdz samazināt muskuļaudu sabrukumu.

Čia spēks
Vārds “Čia” ir cēlies no maiju valodas un nozīmē “spēks”. Šo “superēdienu” lietoja acteku karotāji. Leģenda vēsta, ka no saujas sēklu karotāji spēja cīnīties stundām ilgi.
Čia sēklas par “superēdienu” tiek sauktas pamatoti. Tajās ir daudz antioksidantu tās ir lielisks proteīnu avots un satur veselīgās omega 3,6,9 tauksskābes. Čia sēklas uzturā palīdz kontrolēt svaru stabilizējot cukura līmeni asinīs, jo tajās esošā šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu kombinācija organismā palēnina cietes pārvēršanos cukuros, t.i., tām ir zems glikēmiskais indekss (GI).
Pulsaar enerģijas želeja ar čia sēklām ir piemērota ilgstošām aktivitātēm – vingrinājumiem zālē, cardio (skriešana, riteņbraukšana), sporta spēlēm (futbols, regbija u.c.) .
.

Sastāvā esošais neaizstājamo aminoskābju 2:1:1 kombinācija :
– L-leicīns – reģenerācijas veicināšanai: palīdz atjaunot gan kaulus, gan muskuļaudus
L-valīns – fizisko spēju uzlabošanai (veicina muskuļu augšanu) un reģenerācijai (sekmē muskuļaudu atjaunošanos)
L-l-izoleicīns – organisma pretestības spēju un enerģijas palielināšanai: līdzsvaro cukura uzņemšanu
Beta alanīns – muskuļu slodzes izturības uzlabošanai: regulē skābes līmeni muskuļos.

Omega taukskābes:
– Omega 3 taukskābes – pretiekaisuma iedarbībai un muskuļu apgādāšanai ar skābekli
Omega 6 taukskābes – labākām fiziskām spējām un reģenerācijai. Omega 9 taukskābes – regulē holesterīnu asinīs palīdz stabilizēt hormonālo sistēmu, novērš holesterīna nogulšņu veidošanos asinsvados.

Sastāvdaļas:
Čia sēklas, aminoskābēm BCAA 2:1:1, omega 3 un 6 taukskābes un beta alanīns

37g porcija.