ATKLĀJ, KAS MĒS ESAM

Pulsārs ir neitronu zvaigzne ar īpaši spēcīgu elektromagnētisko starojumu – tā rotē tik ātri un intensīvi, ka šķiet pulsējam. Vārdu sakot, pulsārus veido ļoti koncentrēta matērija, kas nemitīgi ir kustībā.

Tas atspoguļo mūsu būtību – mūsu zīmols ir kā vadoša gaisma, kas veicina kustību, veiklību un ātrumu. Pulsaar mudina gūt uzvaru un pieņemt panākumus, mudinot sasniegt vairāk, nekā to liek sapņi un mērķi.

Our brand originates from near the River Aar, which is just one example of the natural power of Swiss pureness and lends us the two “AA”s in our name – PulsAAR.

The Aar rises in the glaciers of the Bernese Alps and from there the river carries the pureness of the glacial water downstream. From the storybook-like perfect valleys of the Bernese Alps we see nature in all its splendor and its pure, calm and peaceful atmosphere. The Bernese Alps inspire a deep harmony and balance within the natural rhythms of our environment.

When we are in harmony with the nature, our body knows how to adapt to our active and dynamic life, to embrace with passion any challenge presented to us. Like the Aar river, Pulsaar is both strong and energetic but, also calm and focused.

Pulsaar combines in its products the pureness of the Swiss Alps and the perfect production according to Swiss quality standards, to ensure excellence for our customers in all our products.

Pulsaar zīmols simbolizē dinamiku un virzību jeb mūsdienu dzīvesveidu, kura vajadzības spēj apmierināt dabas resursi. Tā kā mēs tiecamies uz visaugstākajiem standartiem, mēs esam izvēlējušies tikai labākās sastāvdaļas, kas nodrošina augstu uzturvērtību, funkcionalitāti un kvalitāti.

Mūsu zīmols tika radīts, lai izstrādātu un tirgū piedāvātu racionālu risinājumu ikdienas vajadzībām. Iedvesmojoties no senajiem ēšanas paradumiem apvienojot labākās tehnoloģijas ar jaunākajām tendencēm mūsu produktu klāsts ir veidots tā, lai uzlabotu modernās sabiedrības aizņemto un sportiski aktīvu cilvēku darbošanās spēju.

Allowing our customers to achieve their goals moves us to do big things. Being Pulsaar means pushing limits and being able to do immeasurably more than one thought possible. That is the satisfaction that we seek for our customers.

Determination moves us forward without hesitation. Pushing boundaries means embracing with passion the changes and transformations. It means going beyond your physical limits and overcoming your fears. Challenging your limits gives you the confidence to break physical standards and mental patterns, pushing you on through to progress and succeed.

Pulsaar produkcija ir radīta cilvēkiem ar saspringtu dzīvesritmu: studenti, biroja darbinieki, bērnu vecāki, aktīva dzīvesveida piekritēji visi, kam ikdienā ir kustībā.  Visiem, kas pievērš uzmanību tam ko lieto uzturā, kā arī ikvienam, kam nepieciešamas lielas koncentrēšanās spējas, ass prāts un daudz enerģijas.

Mēs zinām, cik mūsdienu dzīve var būt prasīga un aizņemta, tāpēc arī pastāvam, jo vēlamies būt sabiedrotie visiem ikdienas cīnītājiem, kuru dzīve ir drudžaina, izaicinājumu, riska un iespēju pilna. Pulsaar sniedz viņiem nepieciešamo enerģiju.

Pulsaar produkti ir domāti arī fiziski ļoti aktīviem cilvēkiem, kam patīk sportot un rūpēties par savu ķermeni. Mūsu dabiskie produkti, kas vērsti uz efektīvu sniegumu un panākumiem, ir piemēroti tieši viņiem.

Mūsu uzņēmuma pamatā ir aizrautība pret dabu, sportu un aktīvu dzīvesveidu. Mūsu vēlme ir atbalstīt cilvēkus un dot viņiem iespēju sasniegt savus visaugstākos mērķus, kā arī uzlabot savas sajūtas.

Mūsu misija ir piedāvāt risinājumus sportam un labsajūtai ar novatoriskiem un kvalitatīviem produktiem. Pulsaar sekmē fiziskās un garīgās veselības uzlabošanos.

Sazināties

Adrese Sirowa Rīga, Rīga, Katrīnas dambis 16, LV-1045, Latvija
Mājaslapa www.bepulsaar.lv/