PULSAAR
ATKLĀJ, KAS MĒS ESAM
 
KAS IR PULSAAR
Pulsārs ir neitronu zvaigzne ar īpaši spēcīgu elektromagnētisko starojumu – tā rotē tik ātri un intensīvi, ka šķiet pulsējam. Vārdu sakot, pulsārus veido ļoti koncentrēta matērija, kas nemitīgi ir kustībā.
Tas atspoguļo mūsu būtību – mūsu zīmols ir kā vadoša gaisma, kas veicina kustību, veiklību un ātrumu. mudina gūt uzvaru un pieņemt panākumus, mudinot sasniegt vairāk, nekā to liek sapņi un mērķi.
 
NO KURIENES MĒS NĀKAM
Mūsu zīmols cēlies netālu no Āres (Aar) upes – tā ir tikai viena no daudzajām vietām, kas atklāj Šveices tīro dabas spēku. No tās arī aizgūti abi A burti mūsu nosaukumā – PulsAAR.
Āres upe iztek no ledājiem Bernes Alpos, no turienes tīros ledāja ūdeņus nesdama lejup pa straumi. Pasakaini gleznainajās Bernes Alpu ielejās var redzēt dabu visā tās krāšņumā un izbaudīt tās tīro, kluso un mierīgo gaisotni. Bernes Alpi ļauj sajust dziļu harmoniju un līdzsvaru mūsu apkārtnes dabiskajā ritmā.
Kad dzīvojam saskaņā ar dabu, ķermenis zina, kā pielāgoties mūsu aktīvajam un dinamiskajam dzīvesveidam, lai mēs ar aizrautību varētu pieņemt ikvienu izaicinājumu. Gluži kā Āres upe, ir gan stiprs un enerģisks, gan mierpilns un nosvērts.
produktos mājo Šveices gars un tās nevainojamās ražošanas kvalitātes standarti, lai ikviena klienta saņemtais produkts būtu izcils.

MŪSU IEDVESMAS AVOTS
zīmols simbolizē dinamiku un virzību jeb mūsdienu dzīvesveidu, kura vajadzības spēj apmierināt dabas resursi. Tā kā mēs tiecamies uz visaugstākajiem standartiem, mēs esam izvēlējušies tikai labākās sastāvdaļas, kas nodrošina augstu uzturvērtību, funkcionalitāti un kvalitāti.
Mūsu zīmols tika radīts, lai izstrādātu un tirgū piedāvātu racionālu risinājumu ikdienas vajadzībām. Iedvesmojoties no senajiem ēšanas paradumiem apvienojot labākās tehnoloģijas ar jaunākajām tendencēm mūsu produktu klāsts ir veidots tā, lai uzlabotu modernās sabiedrības aizņemto un sportiski aktīvu cilvēku darbošanās spēju.
 
#ROBEŽUPĀRVARĒŠANA
Palīdzot klientiem sasniegt savus mērķus, mēs gūstam motivāciju darīt lielas lietas. Būt ar nozīmē pārvarēt robežas un spēt izdarīt daudz vairāk. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti un viņu vēlmes ir daļa no mums.
Izaicinājums atrast pareizo risinājumu, lai sasniegtu vēlamo, kas mūs virza uz priekšu. Tas, ka varam mainīt notikumu gaitu, pārvarot dažādas ikdienišķas nepilnības, mūsu ēšanas paradumos ļauj ar aizrautību pieņemt netradicionālus risinājumus. Sasniegt vairāk un atklāt mums apkārt apslēptās dabas bagātības nozīmē pilnveidoties. Ticība tam ko mēs darām un radām, dod pārliecību jaunu virsotņu sasniegšanai harmonijā ar cilvēces pamatprincipiem.

KAM TAS PAREDZĒTS
produkcija ir radīta cilvēkiem ar saspringtu dzīvesritmu: studenti, biroja darbinieki, bērnu vecāki, aktīva dzīvesveida piekritēji visi, kam ikdienā ir kustībā.  Visiem, kas pievērš uzmanību tam ko lieto uzturā, kā arī ikvienam, kam nepieciešamas lielas koncentrēšanās spējas, ass prāts un daudz enerģijas.
Mēs zinām, cik mūsdienu dzīve var būt prasīga un aizņemta, tāpēc arī pastāvam, jo vēlamies būt sabiedrotie visiem ikdienas cīnītājiem, kuru dzīve ir drudžaina, izaicinājumu, riska un iespēju pilna. sniedz viņiem nepieciešamo enerģiju.
produkti ir domāti arī fiziski ļoti aktīviem cilvēkiem, kam patīk sportot un rūpēties par savu ķermeni. Mūsu dabiskie produkti, kas vērsti uz efektīvu sniegumu un panākumiem, ir piemēroti tieši viņiem.

MŪSU MISIJA
Mūsu uzņēmuma pamatā ir aizrautība pret dabu, sportu un aktīvu dzīvesveidu. Mūsu vēlme ir atbalstīt cilvēkus un dot viņiem iespēju sasniegt savus visaugstākos mērķus, kā arī uzlabot savas sajūtas.
Mūsu misija ir piedāvāt risinājumus sportam un labsajūtai ar novatoriskiem un kvalitatīviem produktiem. sekmē fiziskās un garīgās veselības uzlabošanos.
KĀPĒC?

Vienalga, vai esi profesionāls sportists, amatieris vai aizņemta mamma, mums visiem dzīvē ir vienādas vajadzības. Tās nosaka mūsu ķermenis un daba.
Tāpēc labu veselību ir iespējams uzturēt tikai tad, kad ķermeņa vajadzības ir apmierinātas un tas atrodas savā dabiskajā līdzsvarā. Tikai šādā veidā var panākt, lai darāmais izdodas.
Mēs esam pārliecināti, ka sportiski aktīviem cilvēkiem bez pūliņiem jābūt iespējai saņemt labāko, ko var dot daba un ko ir pelnījis ķermenis.

KĀ?

Daba, apvienota ar zinātni, ik dienu atklāj savu spēju palīdzēt gan cilvēka ķermenim, gan prātam pārvarēt savas robežas.
Mēs vēlamies, lai ikviens to varētu viegli izdarīt katru dienu.

KAS?

Mums ir izdevies izveidot zīmolu pavisam dabiskai amatieru un profesionālu sportistu snieguma uzlabošanai.

Address Katrīnas dambis 16, Rīga, Latvia LV1045