Question Kad jālieto Pulsaar produkti?
AnswerPulsaar produkti ir ideāls alternatīvās enerģijas avots, kas pielāgojas jūsu aktīvā dzīvesveida uzturvajadzībām. Visiem, kas pievērš uzmanību tam ko lieto uzturā, kā arī ikvienam, kam nepieciešamas lielas koncentrēšanās spējas, ass prāts un daudz enerģijas. Vai esat aizņemts cilvēks ar saspringtu dienas kārtību un vēlaties atteikties no sliktā paraduma izlaist maltītes vai ēst jebko, kas pagadās pa rokai? Varbūt nodarbojaties ar sportu kā amatieris vai profesionālis un meklējat veselīgus produktus, ar kuriem uzlabot savu sniegumu vai nodrošināt organismu ar nepieciešamo enerģiju? Ja tā, tad Pulsaar produkti ir radīti tieši jums!
 
Question Kā Pulsaar batoniņi atšķiras no parastām uzkodām?
AnswerPulsaar batoniņi ir ne vien barojoši, bet arī sniedz sāta sajūtu un ir ļoti garšīgi. Pulsaar produkti tiek ražoti no dabiskām sastāvdaļām un satur arī “superfood” produktus. Visas sastāvdaļas ir rūpīgi izvēlētas, ņemot vērā to uzturvērtību. Mūsu produktos nav glutēna un ĢMO, tie ir piemēroti vegāniem un satur visas galvenās uzturvielas, palīdzot organismam uzņemt nepieciešamo enerģiju.
 
Question Vai Pulsaar produkti ir piemēroti sievietēm grūtniecības stāvoklī un bērniem?
AnswerPulsaar Black Line sērijas produkti ir droši, tāpat kā pārējās tirgū pieejamās uzkodas. Tomēr piesardzības nolūkā mēs iesakām sievietēm gaidībās un bērniem pirms Pulsaar produktu lietošanas konsultēties ar ārstu, jo grūtniecības laikā un augošam organismam ir mainīga vajadzība pēc vitamīniem un minerālvielām un šiem produktiem ir ilgāka uzsūkšanās.
Question Kāpēc sviestmaizes vietā labāk apēst Pulsaar produktu?
AnswerPulsaar produkti jūs nodrošina ar dienā nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu daudzumu. Tomēr atkarībā no vajadzībām vai izsalkuma jūs varat papildināt maltīti ar augļiem vai apēst divus Pulsaar izstrādājumus pēc kārtas.
Question Kur vislabāk glabāt Pulsaar produktus?
AnswerNeturiet Pulsaar produktus tiešos saules staros un spēcīgu aromātu avotu tuvumā, kā arī neuzglabājiet tos vietās, kur strauji mainās temperatūra un mitruma līmenis.
 
Question Vai Pulsaar produkti ir labi?
AnswerLielisks jautājums! Visobjektīvākie vērtētāji ir mūsu pircēji – viņu viedokļus un atsauksmes jūs varat izlasīt šeit, vai arī vienkārši pamēģiniet paši!
 
Question Vai Pulsaar produkti ir piemēroti diabētiķiem?
AnswerMēs esam darījuši visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka Pulsaar produktus var lietot pēc iespējas vairāk cilvēku. Tomēr mēs nevaram droši ieteikt tos lietot cukura diabēta slimniekiem. Tā kā katrs gadījums ir individuāls, jums pirms Pulsaar produktu lietošanas vajadzētu konsultēties ar ārstu, ja slimojat ar cukura diabētu.